Країни і міста
Русский
Українська

Берестечко | Відпочинок в Берестечко

 
Где жить ()
Где поесть ()
Чем заняться ()
 
 
Нажмите для отображения обьектов, расположенных близко друг к другу.
 
 
Где жить: Берестечко
 

Про місто

Берестечко, по-іншому Берестки, - невелике містечко, розташоване в Горохівському районі в 25 км. від залізничної станції «Горохів». Вперше ця місцевість була згадана в 1445г, пізніше в 1651г стала полем битви військ гетьмана Хмельницького і короля Яна Казимира III. Зараз на місці битви - заповідник, який так і називається «Поле Берестецької битви».
Статус міста Берестечко отримав в 1940 році. До памьяток Берестечка можна віднести каплицю Фекли, яка була побудована в 17 столітті у вигляді чотирьох стовпів із стрілчастими арками і шатровим дахом за містом на кургані. Як свідчить старовинна легенда, в цій каплиці знаходиться могила 500 дівчат, яких замучили татари
Тут також Ви зможете відвідати старовинний костел Троїцький 1765 років споруди. На жаль, цей культурний памьятник постраждав від пожежі під час Другої Світової війни. Але все таки, на стінах і зведеннях збереглися фрагменти розписів, які за однією з версій належать пензлю І. Прагтря, а також ліпні позолочені деталі інтерьєру. Фасад і інтерьєр будівлі виконані у стилі бароко. Окремо на південь від будівлі розташована камьяна двоярусна дзвіниця.
Ще однією памьяткою є камьяний стовп на могилі колишнього власника містечка князя Олександра Пронського, побудований в 16 столітті. Цей стовп також називають «мурованим». Згідно легенді, срібна труна князя була весь наповнений коштовностями і висів в склепі на золотих ланцюгах.
Подождите идет загрузка...
Лучшие цены на сегодня
 

Чем заняться

Места отдыха
 

Фото

Фотографії (фото) Фотографії (фото) Фотографії (фото) Фотографії (фото) Фотографії (фото)

 
Найближчі населені пункти
Луцьк   Любомль   Шацьк   Володимир-Волинський   Гряда (о.Свитязь)   Ковель   Мельники   Пісочне озеро   Пульмо   Світязь  
 
 
 
 
 
Погода в Україні Цікаві місця України Онлайн бронювання готелів
Незабаром. Просування готелів Рекламодавцю Вебмастеру Вхід для готелів Map
Копіювання матеріалів з даного сайту допускається тільки з письмового дозволу редакції
© 2019 nezabarom.ua
Всі права захищені